Motorola Moto G72 6/128GB
Cod: 14214Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G72 6/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Incredibil de realist
Urmărește cum filmele și jocurile tale preferate prind viață cu peste un miliard de nuanțe de culoare realiste. Ecranul pOLED de 6,6" cu HDR10+ îndeplinește standardele cinematografice pentru gama de culori, luminozitate, precizie a culorilor și niveluri de contrast, astfel încât totul arată exact așa cum ar trebui. Este un ecran premium inconfundabil, ultra-subțire și practic fără margini.

Rată de reîmprospătare de 120Hz
Cu o rată de reîmprospătare extrem de rapidă de 120 Hz, imaginile se reîmprospătează de două ori mai repede decât afișajele standard de 60 Hz. Acest lucru face ca trecerea între aplicații, jocurile și derularea pe site-uri web să fie extrem de fluide. În plus, rata de reîmprospătare se ajustează automat în funcție de tipul de conținut de pe ecran.

Camera perfectă pentru momente perfecte
Cele mai importante momente ale vieții necesită un sistem foto serios. Capturați-le în detalii remarcabile cu un senzor de rezoluție ultra-înaltă de 108MP. Încapeți de 4 ori mai mult cu camera Ultra Wide + Depth de 8MP sau explorați lumea de aproape cu obiectivul Macro Vision dedicat.

Viziune nocturnă
În condiții de lumină extrem de slabă, comutați la modul Viziune nocturnă pentru a obține mai multe detalii din întuneric. Combinați mai multe fotografii cu expuneri diferite pentru fotografii luminoase și vii, cu o claritate uimitoare și culori mai precise. Și este disponibil atât pe camera principală, cât și pe cea pentru selfie-uri.

Sunetul care ar trebui să fie
Cu două difuzoare stereo mari, poți asculta cu un bas mai bun, voci mai clare și o claritate și mai mare la volume mai mari. Conectează căștile pentru un sunet Dolby Atmos mai plin și mai dimensional și auzi ceea ce ți-a lipsit din emisiunile și filmele tale preferate.

Performanță mai rapidă. Fără efort.
Performanța contează. Cu procesorul MediaTek Helio G99, ai toată puterea de care ai nevoie. Crește eficiența în jocuri cu 20% cu acest chipset inovator de 6nm care prelungește durata de viață a bateriei chiar și atunci când jocurile sunt solicitante.

Autonomie a bateriei de peste două zile
Lasă toate grijile în urmă. Bateria de mare capacitate, de 5000 mAh, va permite utilizatorilor să lucreze și să se distreze mai mult de două zile, fără a fi nevoie să o reîncarce.

TurboPower 30W
Nimănui nu-i place să se streseze din cauza unei baterii descărcate, mai ales înainte de o ieșire în oraș sau o zi aglomerată la serviciu. TurboPower 30W oferă utilizatorilor ore întregi de autonomie a bateriei în doar câteva minute de încărcare. Reîncărcați-l instantaneu și reveniți la ceea ce contează.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 166 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Helio G99 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 350 000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
