Motorola Moto G73 5G 8/256GB
Cod: 14197Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G73 5G 8/256GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Îmbunătățiți-vă experiența de vizionare
Bucură-te de o imagine mai mare în cadrul ramelor înguste ale ecranului ultrawide de 6,5". Cufundă-te în filme și emisiuni și joacă-te cu detalii incredibile în Full HD+ la 120Hz.

Luminează-l
Lasă să intre mai multă lumină cu un sistem avansat de camere de 50MP. Cu tehnologia Ultra Pixel, obții pixeli de 1,5 ori mai mari pentru fotografii mai clare și mai luminoase, atât ziua, cât și noaptea. Și cu trei camere într-una singură, poți realiza fotografii uimitoare cu unghi ultra-larg, portrete profesionale și prim-planuri incredibil de detaliate.

Nu te abține.
Experimentează performanțe cu 30% mai rapide de la puternicul procesor MediaTek Dimensity 930. Cu 8 GB de memorie, poți comuta fără probleme între aplicații și te poți bucura de jocuri fără sacadare, videoclipuri fără întârziere și performanțe îmbunătățite ale camerei. Cu 5G, poți, de asemenea, să descarci la viteză fulgerătoare fără să-ți faci griji cu privire la durata de viață a bateriei.

Uită de grijile bateriei
Încarcă la viteza fulgerului cu TurboPower 30 și obține ore întregi de autonomie în doar câteva minute. Bateria de mare capacitate menține distracția mai mult timp.

Personalizare mobilă
Cu Android 13, poți personaliza culoarea, tema și limba aplicațiilor tale. Protejează-ți datele având mai mult control asupra a ceea ce aplicațiile pot și nu pot accesa.

Viteză și mai mult spațiu de stocare
Cu 8 GB de RAM și 256 GB de stocare internă, veți avea suficient spațiu pentru fotografii, filme, melodii, aplicații și jocuri. În plus, puteți extinde memoria până la 1 TB cu un card microSD.

Siguranța pe primul loc
Creează un folder secret pentru cele mai sensibile date cu Moto Secure. De asemenea, poți gestiona cu ușurință securitatea rețelei și controla permisiunile aplicațiilor.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 181 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Dimentisy 930 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 497 466 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
