Motorola Moto G8 Plus
Cod: 14177Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G8 Plus
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Nu rata niciun moment cu noul Moto G8 Plus
Camerele sale premium Quad Pixel combină 4 pixeli într-un pixel gigantic pentru o sensibilitate mai bună la lumină. Aceasta înseamnă că senzorul principal de 48MP al camerei, camera de acțiune cu unghi ultra-larg și camera selfie de 25MP produc fotografii și videoclipuri luminoase și detaliate în orice lumină.
Camera este întotdeauna pregătită, indiferent de condiții
Senzorul de 48MP cu autofocus laser poate fixa subiectul instantaneu. Cvadruplul pixel de 1,6 µm și vederea nocturnă cresc sensibilitatea la lumină pentru a asigura claritatea fotografiilor, indiferent dacă fotografiați ziua sau noaptea.
Încarcă cele mai bune
Optimizat pentru capturarea unor videoclipuri de acțiune extraordinare cu tehnologia exclusivă Motorola. Cu o cameră video cu unghi ultra-larg de 117°, puteți încadra de 4 ori mai mult. Iar stabilizarea video îmbunătățită menține filmările stabile. Acum puteți filma mai natural ținând telefonul vertical. Apoi puteți reda acțiunea pe orizontală pe ecran complet.
Viziune nocturnă
Comutați la modul de vedere nocturnă pentru a surprinde toate detaliile și culorile precise care se pierd adesea la fotografierea pe timp de noapte.
Optimizați vizualizarea
Fă fotografii grozave cu o cameră bazată pe inteligență artificială care alege modul sau setările potrivite pentru scena sau portretul pe care dorești să îl surprinzi.
Arată cât mai bine în orice iluminare
Fă selfie-uri grozave oriunde, oricând. În lumină puternică, senzorul de 25MP surprinde fiecare detaliu. În lumină slabă, tehnologia Quad Pixel oferă o sensibilitate la lumină de 4 ori mai mare. Datorită acestui fapt, vei arăta întotdeauna grozav și vei fi perfect luminat în fotografii.
Ecran mai mare. Mai multă distracție.
Bucură-te de imagini clare pe ecranul Max Vision FHD+ de 6,3". Nimeni nu va trebui să mijească ochii când vrei să le arăți fotografiile pe care le-ai făcut. De ce ar trebui să te uiți doar la filmele și serialele tale preferate? Cufundă-te în ele!
Durata de viață a bateriei de 40 de ore
Nu te lăsa limitat de bateria de 4.000 mAh, chiar și atunci când ai timp doar pentru o încărcare rapidă. Cu tehnologia TurboPower™, doar 15 minute de încărcare îți oferă 8 ore de utilizare.
Ultra rapid. Merită aplauze.
Nu te lăsa limitat de bateria de 4.000 mAh, chiar și atunci când ai timp doar pentru o încărcare rapidă. Cu tehnologia TurboPower™, doar 15 minute de încărcare îți oferă 8 ore de utilizare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 188 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 144 400 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 16 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 25 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
