Motorola Moto G8
Cod: 14198Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G8
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
O cameră care uimește
Surprinde fotografii panoramice ultra-wide, prim-planuri incredibile și fotografii mai clare în lumină slabă cu un sistem puternic de camere cu inteligență artificială.Procesorul octa-core Qualcomm Snapdragon 665 și cei 4 GB de RAM asigură rularea fără probleme a jocurilor, aplicațiilor, filmelor și altor conținuturi preferate.Pășește cu îndrăzneală în ziua de mâine cu o baterie de 4000 mAh concepută să reziste 40 de ore cu o singură încărcare.

O cameră pentru fiecare situație
- unghi de vizualizare ultra-larg de 118°
- 16 MP f/1.7
- Viziune macro
- Autofocus cu laser
Mai rapid de la început
Procesorul octa-core Qualcomm Snapdragon 665 oferă performanțe îmbunătățite. Bucură-te de jocuri online mai solicitante, funcții avansate ale camerei și securitate îmbunătățită. Moto G8 are 4 GB de RAM, ceea ce îi permite să facă mai multe lucruri simultan. Folosește mai multe aplicații simultan și comută între ele fără probleme.

Nu fi limitat de încărcarea constantă
Nu-ți mai face griji că rămâi fără baterie. Moto G8 este echipat cu o baterie de 4000 mAh, concepută să reziste 40 de ore cu o singură încărcare.
Fără medie
Bucură-te de imaginea uimitoare a ecranului Max Vision HD+ de 6,4". Răsfață-te cu ecranul mare pe care ți l-ai dorit dintotdeauna. Ecranul Max Vision îți oferă o suprafață maximă de vizualizare datorită raportului de aspect de 19:9. Cufundă-te în lumea fotografiilor, filmelor, serialelor, jocurilor și a altor tipuri de conținut.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 188 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 172 000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 16 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 16 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
