Motorola Moto G82 5G 6/128GB
Cod: 14199Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G82 5G 6/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran fără margini de 6,6”
Un ecran ultra-wide care te cufundă în imagine. Cu 25% mai multe culori care îndeplinesc cerințele de precizie pentru proiecția filmelor digitale.

Îmbunătățește-ți perspectiva
Capturați imagini clare și clare în orice mediu cu un sistem de cameră de 50MP. OIS (stabilizare optică a imaginii) compensează tremurul camerei, astfel încât fotografiile și videoclipurile dvs. arată întotdeauna ca din reviste. Tehnologia Quad Pixel crește sensibilitatea la lumină slabă.

Un sunet mult mai bogat dimensional
Ascultă-ți artiștii preferați prin intermediul difuzoarelor stereo duale și bucură-te de bas îmbunătățit, voci mai clare și înalte mai pure. Și cufundă-te în sunetul surround Dolby Atmos.

Experimentează diferența cu 5G
Telefonul tău 5G de generație următoare, cu procesor Qualcomm Snapdragon 6954, îți oferă o lățime de bandă mai mare și o latență mai mică. Experimentează performanțe cu până la 30% mai rapide, cu până la 8 GB de RAM, pentru jocuri mai fluide, streaming 5G fiabil și fotografii profesionale.

Senzor tactil lateral pentru acces facil
Ai uitat parola. Deblochează-ți smartphone-ul OLED cu amprenta. Deschide meniul rapid cu o atingere dublă.

Uită de încărcare
Ascultă, urmărește, joacă și bucură-te de apeluri video pentru și mai mult timp cu o baterie puternică de 5.000 mAh — apoi reîncarcă-o rapid cu tehnologia de încărcare TurboPower 30.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 173 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 695 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 390 000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | 2K+ |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
