Motorola Moto G9 Play 4/64GB
Cod: 14098Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G9 Play 4/64GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Motorola Moto G9 Play
Performanță uimitoare a sistemului triplu de camere cu un senzor de 48MP care vă permite să capturați fotografii clare și incredibil de detaliate, chiar și în condiții de lumină slabă. Mai multă putere pentru mai multe zile, cu o autonomie a bateriei de două zile, în timp cela toate aplicațiile tale preferate și mult mai multe datorită unui procesor super receptiv care nu te va încetini niciodată.

Ecran Max Vision HD+ de 6,5"
Cufundă-te în jocuri și filme pe un ecran ultra-lat care îți maximizează zona de vizionare.

Sistem triplu de camere cu 48 MPxsenzor
Surprinde fotografii mai clare chiar și în lumină slabă, fotografii nocturne strălucitoare, portrete frumoase cu fundaluri neclare și fotografii macro incredibil de detaliate.

Performanță AI super receptivă
Bucură-te de performanțe fluide ale telefonului la fiecare atingere, atingere și glisare, datorită procesorului octa-core Qualcomm Snapdragon 662 și celor 4 GB de RAM.

Durata de viață a bateriei de două zile
Distrează-te la maximum fără reîncărcare datorită bateriei puternice de 5.000 mAh.

Buton dedicat Asistentului Google
Pur și simplu lansați Asistentul Google cu butonul de pe lateralul telefonului Moto G9 P.a întinde
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 662 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 140 000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | Type-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
