Motorola Moto G9 Plus 4/128GB
Cod: 14175Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G9 Plus 4/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Distrează-te și muncește mult
Bucură-te de un spațiu de lucru confortabil și amplu pe Moto G9 Plus cu ecran de 6,8". Smartphone-ul este conceput să se potrivească perfect în mână și să permită lucrul sau divertismentul natural și neîntrerupt pe un ecran mare.

Performanță la nivel
Performanța excelentă a smartphone-ului este asigurată de procesorul Qualcomm Snapdragon 730g și cei 4 GB de RAM. Procesorul nu este doar puternic, ci și eficient din punct de vedere energetic. Dispozitivul este echipat cu sistemul de operare Android 10.

Poze grozave la prima încercare
Camera de 64 Mpx cu diafragmă f/1.8 face fotografii excelente chiar și în condiții de iluminare slabă. O cameră frontală de 16 Mpx este pregătită pentru apeluri video.

Baterii care durează
Bateria poate stoca mai multă energie într-un spațiu mai mic, astfel încât să puteți deschide și închide telefonul toată ziua. Cu o capacitate 5 000 mAhAutonomia lungă a bateriei Moto G9 Plus vă va permite să profitați la maximum de fiecare încărcare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 223 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 730G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 222 450 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
