Motorola Moto G9 Power 4/128GB
Cod: 14200Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G9 Power 4/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran ultra-lat. Mult mai distractiv
Relaxează-ți ochii cu un ecran gigantic, excelent pentru ore lungi de chat video, jocuri sau vizionare în regim binge-through a emisiunilor tale preferate. Ecranul Max Vision HD+ de 6,8" oferă un raport de aspect mai larg și te va cufunda în divertisment, indiferent ce urmărești sau faci.

Până la 60 de ore de utilizare continuă
Pregătește-te să te simți liber având posibilitatea de a-ți folosi telefonul zile întregi, fără a fi nevoie să-l încarci. Bateria noastră de 6000 mAh este de neegalat. Fă-ți planuri mari fără să-ți faci griji cu privire la reîncărcare. Vrei să discuți mai mult sau să ai apeluri video mai lungi? Ai rezolvat problema. Călătorești fără încărcător? Nicio problemă. Te uiți la emisiuni TV tot weekendul? Sigur. Încărcarea este floare la ureche cu tehnologia TurboPower 20, cu ore întregi de utilizare în doar câteva minute.

Performanță (și stocare) pentru toate nevoile dumneavoastră
Faceți fotografii, jucați jocuri și comutați între aplicații cu ușurință cu procesorul Qualcomm Snapdragon și cei 4 GB de RAM, care împreună țin pasul cu cerințele dumneavoastră. Cu cei 128 GB de stocare încorporată, nu veți mai rămâne niciodată fără spațiu. În plus, puteți adăuga oricând până la 512 GB cu un card microSD.

Design impermeabil, rezistent la griji inutile
Nu lăsa stropii sau scurgerile de lichide să-ți strice ziua. Indiferent dacă mergi la alergat sau dai un telefon în ploaie, designul rezistent la apă îți păstrează telefonul în siguranță.

Noul aspect și funcții ale camerei
Interfața camerei a fost modernizată pentru a oferi o experiență mult mai captivantă și intuitivă, cu modificări precum mutarea componentelor în jumătatea inferioară a ecranului, astfel încât acestea să fie ușor accesibile atunci când se folosește o singură mână.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 221 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 662 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 178 220 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Na těle |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 6 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
