Motorola One 3/32GB
Cod: 14203Descriere detaliată a produsului
Motorola One 3/32GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Motorola One Lite are echipamente bogate
Motorola One Lite oferă echipamente foarte bune. CuNFCputeți plăti cu telefonul sau îl puteți folosi ca bilet de transport public. Deblocarea securizată se realizează datorită funcției foarte precisecititor de amprente; veți fi, de asemenea, încântațiecran mare, portUSB-C, cea mai recentăBluetooth 5.0saucameră dublă, cu care puteți face fotografii cu o profunzime de câmp artistică.
Încărcare fără întârzieri
Bateria Motorola One Lite arecapacitate 3000 mAși poate rezista cu ușurință o zi întreagă în utilizare pe teren și două zile cu o utilizare mai economică. Din fericire, puteți uita să o lăsați pe încărcător peste noapte:Încărcare rapidă TurboPowerva asigura capacitatea maximăpână la 100 de minute.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola One |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 162 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.1 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 625 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 65 000 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.9" |
| Displej - rozlišení: | 1520x720 px |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IPX2 |
| Otisk Prstu: | Na těle |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
