Motorola One Fusion+ 6/128GB
Cod: 14201Descriere detaliată a produsului
Motorola One Fusion+ 6/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Sistem de camere quad de 64MP
Surprinde imagini ultra-realiste de înaltă rezoluție, fotografii superangulare care îți taie respirația, portrete frumos neclare și prim-planuri incredibil de detaliate cu un sistem de camere quad de 64MP, perfect pentru a surprinde tot ceea ce contează pentru tine.

Performanță maximă a inteligenței artificiale
Obțineți o captură de imagini mai intuitivă, jocuri îmbunătățite și performanță optimizată cu performanțe cu 20% mai rapide și eficiență energetică îmbunătățită de la procesorul Qualcomm® Snapdragon™ 730. Efectuați cu ușurință mai multe sarcini simultan între aplicații cu ajutorul celor 6 GB de RAM.

Baterie mai mult de 2 zile
O baterie masivă de 5000 mAh garantează că veți avea întotdeauna energie oricând aveți nevoie, iar încărcarea se face rapid cu ajutorul încărcării TurboPower™ de 15 W.

Divertisment îmbunătățit
Urmărește emisiuni și filme într-o varietate de culori. Bucură-te de toate pe ecranul Full Vision Full HD+ de 6,5” care se întinde de la o margine la alta. În plus, beneficiază de o performanță a basului de 4 ori mai bună și de un sunet mai bun cu un difuzor Hi-Fi premium.

Experiența mea utilizator
My UX combină acum experiențele tale Moto preferate cu câteva funcții noi care fac telefonul tău și mai intuitiv și mai personal. Personalizează-ți telefonul în funcție de nevoile și stilul tău, cu setări unice și comenzi avansate. My UX îți oferă controlul asupra experienței tale.

Buton dedicat Asistentului Google
Lansează Asistentul Google prin apăsarea unui buton și întreabă orice îți vine în minte pentru a primi răspunsuri.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola One |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 210 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 730 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 263 200 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANIO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Pop-up selfie, Pop-up selfie |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
