Motorola One Zoom
Cod: 14173Descriere detaliată a produsului
Motorola One Zoom
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Fotografii perfecte din orice unghi
One Zoom este conceput pentru pasionații de fotografie mobilă și vă va oferi opțiuni excelente în fiecare situațieSurprindeți cu ușurință o fotografie nocturnă cu tehnologia Quad Pixel a camerei principale, încadrați o porțiune mare a peisajului cu camera ultra-wide, apropiați-vă cu ușurință de subiect cu obiectivul cu zoom, iar Asistentul de adâncime a câmpului creează un portret superb cu un fundal neclar.
- Principal Senzor de 48 MP cu ieșire de 12 Mpx cu tehnologie Quad Pixel 1.6um, obiectiv luminos f/1.7, stabilizare optică OIS și concentrare PDAF.
- Cameră ultra-wide de 16MP, unghi de vizualizare 117 grade.
- 8 Mpx teleobiectiv cu zoom optic 3x și stabilizare optică OIS.
- Senzor de adâncime de 5 Mpx.
- Bliț LED CCT dublu în spate.
- Cameră frontală de 25 Mpx 0.9um cu obiectiv f/2.0 și tehnologie Quad Pixel 1.8um pentru condiții de iluminare mai slabă, cu ieșire de 6.25 Mpx, bliț pentru ecran.
Profită de capacitățile camerei
Faceți fotografii în lumină slabă cu modul nocturn.
Măriți subiectul fără a pierde din calitate.
Surprindeți și mai mult într-o singură imagine.
Creează un portret cu un fundal plăcut de neclar.
Ecran OLED luminos Max Vision
Ecranul OLED Max Vision garantează o imagine perfectă. Cu o diagonală de 6,39", vă oferă un spațiu imens pentru divertisment și multitasking. Datorită ramelor foarte subțiri, ocupă cea mai mare parte a suprafeței frontale. Acestea sunt... parametri excelenți pentru o experiență perfectă de divertisment și jocuri.
- Distincţie Full HD+ (2340 x 1080p) și un raport de aspect de 19:9.
- Raport ecran-corp 85%.
- Cititor de amprente încorporat în ecran.
- Sticlă de protecție 2.5D Gorilla Glass.
Performanță din toate punctele de vedere
Datorită procesorului foarte puternic cu 8 nuclee Qualcomm Snapdragon 675 și RAM 4GB Multitasking-ul este floare la ureche pentru telefonul tău. Apoi, poți experimenta toată distracția cu conectivitate de mare viteză LTE și memoria internă va oferi suficient spațiu 128 GB cu posibilitatea de extindere cu un card de memorie. Comunică și distrează-te cu o fluiditate perfectă.
Suficientă energie
Cantitatea necesară de energie va fi furnizată de o baterie cu o capacitate de 4000mAhNu trebuie să vă faceți griji cu privire la durata de viață a bateriei la o singură încărcare. Dacă bateria se descarcă, va porni încărcare rapidă cu un încărcător TurboPower de 18 W care îți încarcă telefonul rapid și convenabil.
Deblocare rapidă
Folosește una dintre cele două metode pentru a debloca ecranul. Viața ta va deveni puțin mai convenabilă și mai ușoară.
- Deblocare facială – Ai mănuși sau degete murdare? Uită-te doar.
- Cititor de amprente – deblochează-ți telefonul instantaneu cu o singură atingere.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola One |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 190 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 675 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 172 456 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 3x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 48 Mpx + 8 Mpx + 16 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 25 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
