Motorola RAZR 2022 8GB/256GB
Cod: 17119Descriere detaliată a produsului
Motorola RAZR 2022 8GB/256GB
Acesta este un Motorola second-hand.
Culoare: negru
Stare telefon: Folosit.
Este clasificat ca A-B (poate prezenta o ușoară uzură).
Telefonul este la comandă.
În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
Garanție de 12 luni.
Motorola Razr 2022 8GB/256GB

Îndoiește Motorola Razr 2022 și se potrivește perfect în buzunar sau în poșetă. Marginile se îmbină frumos, creând un aspect elegant în fiecare detaliu. Deschide razr-ul și descoperă noi posibilități. Ecranul inovator Flex View îți oferă o gamă largă de experiențe complet noi: de la ecran divizat la apeluri video hands-free.
- Utilizați funcția trepied
- Folosește opțiunea de ecran divizat
- Încă funcționează chiar și în repaus
- Eleganță și fluiditate
Afișaj frontal
Rămâi la curent cu tot ce ai de făcut cu ajutorul ecranului interactiv, pentru o vizualizare rapidă. Vizualizează notificări, efectuează apeluri, fă selfie-uri, răspunde la mesaje, redă melodii, accesează navigarea. Pe ecranOLEDcu o diagonală2,7”Poți face toate acestea și multe altele fără a fi nevoie să deschizi telefonul.
Afișaj principal mare
Experimentați pe ecranul OLED pliat cu o diagonală6,7”și rezoluție Full HD+ pentru contrast infinit, negru mai intens și culori mai bogate. Spuneți adio imaginilor sacadate cu o rată de reîmprospătare super-rapidă144 Hzîn timpul certificăriiHDR10+iar spațiul de culoare DCI-P vă garantează culori realiste, ca de pe un ecran de film.
Camere pentru fiecare moment
Fă fotografii mai clare și mai luminoase în orice lumină cu cea mai avansată cameră de pe un telefon pliabil. Un senzor mare oferă o sensibilitate la lumină de patru ori mai mare, iar tehnologia Ultra Pixel oferă dimensiuni mai mari ale pixelilor pentru fotografii mai clare și mai vii.

- Focalizarea automată în condiții de lumină slabă este mai rapidă și mai precisă datorită focalizării instantanee pe toți pixelii. Iar fotografiile tale ies întotdeauna clare și fără neclarități datorită stabilizării optice a imaginii.
- Puteți încadra de 4 ori mai multe obiecte decât cu un obiectiv standard, iar în modul macro, care vă permite să vedeți totul mărit de 3,5x, puteți surprinde chiar și cele mai fine detalii din imagini.
- Filmați videoclipuri uimitoare la rezoluție 8K sau 4K HDR10+ cu 33 de milioane de pixeli. HDR10+ ajustează fin precizia și spectrul de culori, sporind luminozitatea și contrastul în fiecare cadru.

Selfie-ul perfect
Deschide telefonul Razr și activează funcțiile avansate ale camerei din spate cu rezoluție excelentă.50 MPx, cum ar fi o diafragmă largă și tehnologia Ultra Pixel. Surprindeți selfie-uri frumoase și distrați-vă în timpul apelurilor video de înaltă calitate.
- Încearcă să-ți extinzi selfie-urile cu unghiul ultra-wide, care surprinde de 4 ori mai mult decât un obiectiv standard, astfel încât există suficient spațiu pentru toți prietenii tăi în cadru.
- Pentru selfie-uri și apeluri video hands-free mai precise, există o funcțieVizualizare flexibilă, care înlocuiește un trepied. Ecranul poate deveni chiar o oglindă pentru a verifica dacă sunteți gata să pozați.
- Deschide-ți telefonul și îmbunătățește-ți selfie-urile cu tehnologia Ultra Pixel cu rezoluție...32 MPxceea ce va crește sensibilitatea la lumină în orice condiții de iluminare.
Gata de funcționare
Transmite apelurile video pe televizorul cu ecran mare și deschide telefonul Razr astfel încât camera principală să funcționeze și ca webcam. În plus, conectează aplicațiile de pe telefon la un monitor extern prin Bluetooth.
Sunet stereo
Bucură-te de un sunet cu 10% mai clar în timpul apelurilor, datorită sistemului cu trei microfoane. Și cu sunet surroundDolby AtmosVei trăi emoții necunoscute anterior în timp ce asculți muzica ta preferată sau te uiți la filme.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola RAZR |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 200 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 13 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
