Motorola RAZR 40 8GB / 256GB
Cod: 17120Descriere detaliată a produsului
Motorola RAZR 40 8GB / 256GB
Acesta este un Motorola second-hand.
Este posibil să comandați diferite culori.
Produsul poate fi comandat în verde, bej sau violet.
Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
Stare telefon: Folosit.
Este clasificat ca A-B (poate prezenta o ușoară uzură).
Telefonul este la comandă.
În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
Garanție de 12 luni.
Cauți un smartphone practic, dar elegant? Motorola Razr 40 este compact, ușor și, în ciuda faptului că este pliabil, designul său în formă de lacrimă asigură o imagine fluidă chiar și la îndoire. Finisajul din piele vegană îți va accentua stilul unic, dar îl poți ascunde cu ușurință în buzunarul blugilor. Smartphone-ul permite utilizarea hands-free pentru apeluri video, selfie-uri sau vizionarea de filme. Ecranul are o diagonală de 6,9 inci și se mândrește cu tehnologia HDR10+ pentru culori reale. Sunetul surround Dolby Atmos va duce vizionarea de filme sau seriale și jocurile la un alt nivel de autenticitate. Camera folosește tehnologia Quad Pixel, care îmbunătățește sensibilitatea la lumină, astfel încât fotografiile tale vor arăta grozav chiar și în condiții de iluminare slabă.

Design compact de buzunar
Telefoanele mari cu clapetă au dispărut, iar telefoanele care se potrivesc bine în mână și în buzunar revin în forță. Motorola Razr 40 este compact, ușor și pliabil un telefon mobil cu finisaj din piele vegană. Este atât de flexibil încât nici măcar nu trebuie să-l ții în mână atunci când te uiți la filme, faci apeluri video sau faci selfie-uri - pur și simplu mâini libere.
Ecran pOLED cu ecran lat
Calitatea imaginii este un factor crucial atunci când alegeți un smartphone. Acest model dispune de un ecran pOLED cu unghi larg, cu o diagonală de 6,9 inci, care datorită afișajelor cu rată de reîmprospătare de 144 Hz tot conținutul este absolut fluentTehnologie HDR10+ apoi prezintă culorile într-o manieră reală și vie.

Quad Pixel
Telefoanele sunt acum așteptate să facă fotografii de înaltă calitate cu un efort minim. Tehnologie Quad Pixel îmbunătățește sensibilitatea la lumină de patru ori, astfel încât chiar și în condiții de iluminare slabă, fotografiile tale vor fi absolut clare, inclusiv Selfie-uri sau apeluri video hands-free.

Dolby Atmos pentru filme și jocuri
Dacă te bazezi pe un sunet de calitate, atunci singurul răspuns este Dolby AtmosSunetul multidimensional spațial duce experiența utilizatorului la nivelul următor.
Încărcare rapidă - chiar și wireless
Utilizatorii își doresc un smartphone cu o baterie cu performanțe solide - nimeni nu vrea să rămână fără energie. Această baterie durează peste 30 de ore și, cu ajutorul... Încărcare TurboPower îl poți încărca din nou ultra-rapid. De asemenea, poți spune adio cablurilor și îți poți încărca telefonul fără fir.

Caracteristici utile
Ce alte funcții utile ar trebui să te intereseze? Sistemul de operare Android are și o funcție Experiența mea utilizator, ceea ce vă permite să personalizați anumite aspecte ale telefonului după preferințele dumneavoastră. Îți poți debloca smartphone-ul convenabil și rapid folosind cititoare de amprente laterale.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola RAZR |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 188 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android 13 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.9" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | LTPO AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Laser AF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 13 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 200 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |


