Motorola Razr2 V9
Cod: 9420Descriere detaliată a produsului
Motorola Razr2 V9
Culoare: Goldrose
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Timpul de livrare este în termen de 14 zile lucrătoare.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola RAZR |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 103 × 53 × 13,3 mm |
| Hmotnost: | 117 g |
| Uhlopříčka: | 2,2" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 2 Mpix |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM: | ANO |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| Operační Systém: | ANO |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | ANO |
| GPS: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | NE |
| Paměťová karta: | ANO/microSD |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 950 mAh |
| Paměť telefonu: | 45 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
