Nokia 1600
Cod: 14317Descriere detaliată a produsului
Nokia 1600 - folosit
Culoare: Negru
Garanție de 12 luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Telefonul este la comandă.
Timpul de livrare este în termen de 7 zile lucrătoare.
Acesta este un model low-end din clasa inferioară, dar Nokia 1600 este un model puțin mai bine echipat decât Nokia 1110. Prima și cea mai semnificativă diferență este ecranul color, care poate afișa 65.000 de culori.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 104 × 45 × 17 mm |
| Hmotnost: | 80 g |
| Uhlopříčka: | 1,36 " |
| Fotoaparát: | NE |
| Rozlišení Fotoaparátu: | - |
| Automatické ostření: | - |
| ZOOM / max. přiblížení: | - |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | - |
| Natáčeni Videa: | - |
| MMS: | NE |
| E-mail: | NE |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | NE |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| MP3: | NE |
| Rádio: | NE |
| Modem: | NE |
| Paměťová karta: | NE |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 900 mAh |
| Paměť telefonu: | 0 MB |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík / počet: | ANO/1 |
| Kalendář: | NE |
| Kalkulačka: | ANO |
| Převodník veličin / měn: | NE/ANO |
| Internetový prohlížeč: | NE |
| Hry / počet: | ANO/3 |
