Nokia 2.4
Cod: 13791Descriere detaliată a produsului
Nokia 2.4
- Acesta este un telefon Nokia second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în culorile albastru, violet și gri.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Fără bibelouri
Urmărește videoclipuri, învață și creează pe ecranul Full HD+ de 6,5" cu crestătură pentru selfie-uri pentru a profita la maximum de el.

Detalii chiar și în întuneric
Momentele care merită surprinse nu se întâmplă întotdeauna la lumina zilei. Cu fuziunea avansată a imaginilor și stratificarea expunerii în modul Noapte, puteți surprinde detalii vii chiar și în lumină slabă.

Durează mai mult, mai mult și mai mult...
Obțineți până la 2 zile de autonomie a bateriei cu o singură încărcare cu Nokia 2.4. Bateria adaptivă de 4.500 mAh, alimentată de inteligență artificială, prioritizează aplicațiile pe care le utilizați cel mai des, astfel încât să nu fiți nevoit să renunțați la ceea ce vă place.

Un telefon pregătit pentru viitor
Bucură-te de o experiență software pură, cu o interfață simplificată, fără bloatware inutil. În plus, te poți bucura de cele mai recente funcții Android cu 3 ani de actualizări de securitate lunare și 2 ani de upgrade-uri de software.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| ? Hmotnost: | 195 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Mediatek MT6762 Helio P22 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | MicroUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 5 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
