Nokia 2 cu o singură cartelă SIM
Cod: 13950Descriere detaliată a produsului
Specificații complete
Nokia 2
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Cablu
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
În termen de 7 zile lucrătoare, la domiciliul dumneavoastră.
Din păcate, în cazuri rare, livrarea poate fi prelungită.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Telefonul mobil Nokia 2 Single SIM de culoare albă este echipat cu un ecran LCD de 5" cu o rezoluție de 1280 x 720 pixeli și protecție Corning Gorilla Glass 3. Fluiditatea imaginii este garantată de un procesor Qualcomm Snapdragon 212 cu 4 nuclee și o frecvență de 1,3 GHz, sistemul de operare Android 7.1 și 1 GB de RAM. Memoria internă cu o capacitate de 8 GB poate fi extinsă prin introducerea unui card microSD de până la 128 GB. Telefonul oferă o cameră spate de 8 Mpx și una frontală de 5 Mpx. De asemenea, are un conector microUSB, Bluetooth, Wi-Fi, GPS, LTE și o baterie cu o capacitate de 4100 mAh.
Performanță pe tot parcursul zilei
Fără îndoială, va asigura că telefonul funcționează fără probleme, fără întreruperi sau sacadare excesivă.4 nucleeprocesorQualcomm® Snapdragon™ 212cu frecvență1,3 GHzîn combinație cu sistemul de operareAndroid 7.1memorie operaționalăRAMdespreDimensiune de 1 GBPuteți utiliza memoria internă cu . pentru a stoca date și aplicații.capacitate 8 GBcare poate fi extinsă, dacă este necesar, prin introducerea unui card de memorie microSDdespre alte128 GB.

Înregistrează momentele de zi cu zi
Nokia 2 cu o singură cartelă SIM Vdar va garanta fotografii în culori saturate și bogate, prin spate 8 Mpx cameră. Integrată Bliț LED Îți va asigura înregistrări de înaltă calitate chiar și în condiții de iluminare slabă. Este aici pentru tine pentru a face selfie-uri moderne sau pentru a efectua apeluri video. față 5 Mpx cameră.

Are tot ce ai nevoie.
O baterie cu o capacitate de 1000 mAh va oferi energie pe tot parcursul zilei. 4100mAhPoți folosi tehnologiaWifi, Bluetooth cerul LTEDe asemenea, oferă integrat GPS receptor care vă permite să utilizați telefonul mobil ca dispozitiv de navigare. Nokia 2 are LCD de 5 inchi afișaj cu rezoluție 1280 x 720 pixeli.
Conținutul pachetuluitelefon, adaptor, cablu USB, căști, card de garanție, manual, pensetă pentru scoaterea cartelei SIM

Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| ? Hmotnost: | 161 g |
| Počet SIM: | 1 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 7.1 Nougat |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 212 |
| Procesor - počet jader: | čtyřjádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.3 |
| Velikost operační paměťi RAM: | 1 GB |
| Úložiště: | 8 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 128 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.0" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD (1280 x 720) |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | Micro USB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | NE |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 8 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 100 mAh |
