Nokia 2600
Cod: 9198Descriere detaliată a produsului
Nokia 2600
Culoare: Portocaliu
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Căști
Cablu
Instrucțiuni
Cutia originală
- Telefoanele sunt la comandă.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 108 × 46 × 21 mm |
| Hmotnost: | 96 g |
| Uhlopříčka: | 1,5" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | NE |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | NE |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | NE |
| Operační Systém: | Nokia Series 30 žádná |
| MMS: | NE |
| E-mail: | NE |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | NE |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| GPS: | NE |
| MP3: | NE |
| Rádio: | NE |
| Paměťová karta: | NE |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 900 mAh |
| Paměť telefonu: | 0 MB |
| Modem: | NE |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | NE |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | NE |
| Hry / počet: | ANO / 3 |
| 3,5 jack: | NE |
