Nokia 2610 Roz Alb
Cod: 9158Descriere detaliată a produsului
Nokia 2610
Culoare: Roz și alb
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Livrat în magazin în 7 zile și la tine în 10 zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Nokia 2610 este un telefon ieftin care oferă câteva caracteristici moderne populare. În primul rând, are un ecran color cu capacitatea de a afișa până la 65 de mii de culori. De asemenea, dispune de tehnologie de date GPRS clasa 6, care poate fi utilizată bine cu browserul Wap 2.0 și, nu în ultimul rând, veți fi încântați de suportul pentru tonuri de apel MP3. Nokia 2610 gestionează și MMS sau e-mail și se mândrește cu o baterie de înaltă calitate, care durează foarte mult. Calendarul, convertorul de unități și difuzorul ilustrează și mai mult caracterul practic al acestui model, care este completat de o operare simplă și o tastatură excelentă.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 104 × 43 × 18 mm |
| Hmotnost: | 91 g |
| Fotoaparát: | NE |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | NE |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | NE |
| Wi-Fi: | NE |
| MP3: | NE |
| Rádio: | NE |
| Modem: | NE |
| Paměťová karta: | NE |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 970 mAh |
| Paměť telefonu: | 3 MB |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík / počet: | ANO / 1 |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Převodník veličin / měn: | NE/ANO |
| Internetový prohlížeč: | NE |
| Hry / počet: | ANO/3 |
