Nokia 3.4
Cod: 13793Descriere detaliată a produsului
Nokia 3.4
- Acesta este un telefon Nokia second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în culorile gri, albastru și violet.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Răsfață-te cu mai mult
Redarea în flux, vizionarea videoclipurilor și activitățile de lucru te vor ajuta să fii mai eficient cu ecranul HD+ de 6,39". Decupajul rotund face ecranul și mai spațios și oferă divertisment nelimitat.

Mult suc
Cu o autonomie a bateriei de 2 zile, beneficiezi de performanțe mai rapide și de mai mult timp pentru lucru și distracție. Tehnologia bateriei adaptive prioritizează aplicațiile pe care le utilizezi cel mai mult, astfel încât să nu trebuiască să te oprești din a face ceea ce iubești.

Fotografii reglate
Fotografiază ca un profesionist – efectele de fundal și ajustările modului portret sunt disponibile și pentru selfie-uri. Modul nocturn îți permite să faci fotografii chiar și în lumină slabă, iar camera ultra-wide de 5MP surprinde totul.

Puterea în mâinile tale
Îmbunătățește-ți jocul cu cea mai recentă platformă mobilă Qualcomm Snapdragon 460 și bucură-te de performanțe cu până la 70% mai bune în comparație cu generațiile anterioare.

Rădăcini finlandeze puternice
Arată grozav. Se simte solid. Carcasa nano-texturată 3D stă ferm în mână, are un design scandinav uimitor și culori vibrante. Și te poți baza pe structura durabilă și construcția internă metalică.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| Hmotnost: | 180 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 460 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | 3,5 mm |
| Audio jack: | USB-C |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | 512 GB |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
