Nokia 3
Cod: 13798Descriere detaliată a produsului
Nokia 3
- Acesta este un telefon Nokia second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în următoarele culori: argintiu, negru, albastru sau alb-cupru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Creăm amintiri împreună
Nokia 3, Dual SIM, este un telefon Android™ superb, cu toate funcțiile esențiale. Oferă camere frontale și spate de 8MP, conectivitate 4G LTE și un ecran polarizat de 5" cu sticlă Corning® Gorilla®.
Design rotunjit realizat cu cea mai mare grijă
Nokia 3 vine cu designul nostru clasic: o carcasă din policarbonat frumos lucrată și curbată, o ramă solidă din aluminiu, detalii meticulos lucrate și performanțe optimizate pentru utilizarea de zi cu zi.
Tehnologie funcțională, materiale de calitate
Am ales tehnologie și materiale care vă vor aduce bucurie în utilizarea de zi cu zi. Ecranul curbat din sticlă Corning® Gorilla® Glass și rama integrală din aluminiu prelucrată cu precizie oferă protecția de care aveți nevoie.
Telefoane pentru viața reală
Timp de decenii, telefoanele Nokia s-au caracterizat printr-un design frumos și robust, combinat cu o calitate excepțională. Acest telefon nu face excepție: este conceput pentru a vă ajuta să trăiți viața la maximum - cu materiale durabile și frumoase, o senzație plăcută la atingere și echilibrul perfect între performanță și durata de viață a bateriei. Cel mai important, telefonul dvs. Nokia rămâne în siguranță și actualizat cu actualizări software regulate.
Fotografii grozave fără compromisuri
Indiferent dacă ești un rege al selfie-urilor sau îți place să faci poze cu prietenii, Nokia 3 este partenerul perfect. Dispune de o cameră de 8MP cu focalizare automată atât pe față, cât și pe spate. Poți stoca și partaja cu ușurință toate fotografiile tale cu Google Foto.
Ușor de vizualizat și de citit datorită afișajului polarizat
Gata cu mijirea ochilor – cu Nokia 3 poți viziona videoclipuri, citi mesaje text și utiliza aplicații chiar și afară, în lumina zilei, datorită ecranului HD stratificat și polarizat.
Curat, sigur, modern
Nokia 3 vine cu Android 7.0 Nougat, cu suita completă de servicii Google și fără funcții suplimentare inutile. Te poți concentra asupra muncii tale fără probleme inutile, iar noi îți vom oferi actualizări regulate pentru a-ți menține dispozitivul în siguranță și echipat cu funcții de ultimă generație.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| Hmotnost: | 140 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 7.0 Nougat |
| Procesor: | MediaTek 6737 |
| Procesor - počet jader: | čtyřjádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.4 GHz |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 16 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.0" |
| Displej - rozlišení: | HD |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | MicroUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 8 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 2 630 mAh |
