Nokia 3410
Cod: 16338Descriere detaliată a produsului
Nokia 3410
Culoare: Argintiu
Garanție de 24 de luni
Ambalare:
Telefon
Încărcător
Telefonul este la comandă.
Livrare în termen de 7 zile lucrătoare. Cu toate acestea, depinde de furnizor, timpul de livrare este de obicei mai scurt. În cazuri rare, din păcate, livrarea poate fi prelungită.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Dimensiuni de construcție și design 115 × 49 × 23 mm greutate 114 g tip de construcție hardware clasic tastatură QWERTY slot pentru cartelă SIM miniSIM design luxos pentru seniori durabilitate sporită a telefonului afișaj diagonala afișajului 1,4" (20 × 29 mm) tip afișaj
Rezoluție afișaj LCD STN, 96 × 65 puncte, finețe de afișare, afișaj color tactil, 83 DPI (1.058 puncte/cm2), afișaj stereoscopic (3D)
Conectivitate la rețeaua telefonică: benzi GSM 900, 1800 MHz, benzi WCDMA (3G), benzi LTE (4G)
SAR (la 10 g masă) 0,81 W/kg transmisii de date
GPRS
MARGINE
UMTS/HSPA
Conectivitate LTE
Port infraroșu Wi-Fi Bluetooth
NFC
USB
HDMI
Mufă de ieșire TV de 3,5 mm
Receptor FM
Transmițător FM
Receptor TV
Memorie hardware; memorie utilizator; performanță card de memorie; RAM; tip procesor; accelerare grafică 3D; anduranță; capacitate baterie
Li-Ion, 950 mAh timp de așteptare maxim declarat 260 h timp de convorbire maxim declarat 250 min alte componente hardware modul GPS încorporat busolă digitală senzor de poziție giroscop senzor de lumină ambientală senzor de proximitate diodă de informații al doilea microfon difuzoare stereo dual SIM
Cameră cameră spate cameră spate 0 Mpx (0 × 0) cameră frontală cameră frontală
Sistem de operare sistem de operare sistem de operare standard Nokia seria 30.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| ? Hmotnost: | 114 g |
| SIM: | Mini-SIM |
| Operační Systém: | Nokia Series 30 |
| Rozšíření uložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 1,4" |
| Displej - rozlišení (pixel): | 96 × 65 px |
| Displej - Technologie: | monochromatický |
| Nabíjecí konektor: | Pop-port |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | GSM |
| Wi-Fi: | NE |
| Bluetooth: | NE |
| Fotoaparát: | Není |
| Selfie fotoaparát: | NE |
| Baterie - kapacita: | 950 mAh |
