Nokia 3410
Cod: 16337Descriere detaliată a produsului
Nokia 3410
- Acesta este un telefon Nokia second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în următoarele culori: negru, albastru închis, gri închis, violet închis, verde închis și roșu.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Dimensiuni de construcție și design 115 × 49 × 23 mm greutate 114 g tip de construcție hardware clasic tastatură QWERTY slot pentru cartelă SIM miniSIM design luxos pentru seniori durabilitate sporită a telefonului afișaj diagonala afișajului 1,4" (20 × 29 mm) tip afișaj
Rezoluție afișaj LCD STN, 96 × 65 puncte, finețe de afișare, afișaj color tactil, 83 DPI (1.058 puncte/cm2), afișaj stereoscopic (3D)
Conectivitate la rețeaua telefonică: benzi GSM 900, 1800 MHz, benzi WCDMA (3G), benzi LTE (4G)
SAR (la 10 g masă) 0,81 W/kg transmisii de date
GPRS
MARGINE
UMTS/HSPA
Conectivitate LTE
Port infraroșu Wi-Fi Bluetooth
NFC
USB
HDMI
Mufă de ieșire TV de 3,5 mm
Receptor FM
Transmițător FM
Receptor TV
Memorie hardware; memorie utilizator; performanță card de memorie; RAM; tip procesor; accelerare grafică 3D; anduranță; capacitate baterie
Li-Ion, 950 mAh timp de așteptare maxim declarat 260 h timp de convorbire maxim declarat 250 min alte componente hardware modul GPS încorporat busolă digitală senzor de poziție giroscop senzor de lumină ambientală senzor de proximitate diodă de informații al doilea microfon difuzoare stereo dual SIM
Cameră cameră spate cameră spate 0 Mpx (0 × 0) cameră frontală cameră frontală
Sistem de operare sistem de operare sistem de operare standard Nokia seria 30.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 114 g |
| SIM: | Mini-SIM |
| Operační systém: | Nokia Series 30 |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 1,4" |
| Displej - rozlišení (pixel): | 96 × 65 px |
| Displej - technologie: | monochromatický |
| Nabíjecí konektor: | Pop-port |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | GSM |
| Wi-Fi: | NE |
| Bluetooth: | NE |
| Fotoaparát: | Není |
| Selfie fotoaparát: | NENÍ |
| Baterie - kapacita: | 950 mAh |
