Nokia 4.2
Cod: 13795Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy
- Acesta este un telefon SONY second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în roz sau negru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Obțineți ajutor din mers sau acasă cu o singură atingere
O viață agitată necesită butonul Asistentului Google. Pune întrebări, verifică-ți calendarul sau stinge luminile. Și cu cât folosești mai mult Asistentul, cu atât acesta învață mai multe. Așadar, te poți bucura mai mult de viață și poți petrece mai puțin timp pe telefon.
Am ridicat ștacheta designului și apoi l-am îmbunătățit și mai mult
O piesă elegantă pentru uzul zilnic. Cu o grosime de doar 8,4 mm și sticlă curbată premium 2.5D pe față și pe spate, telefonul este o plăcere de ținut în mână. Datorită ecranului HD+ de 5,71 inci cu raport de aspect 19:9, este și plăcut la privit. Și nu doar arată bine - este și inteligent. Bateria are o durată lungă de viață și se adaptează la nevoile tale.
Amintirile tale nu au arătat niciodată atât de frumoase
Capturează întregul moment. Camera duală pentru selfie-uri cu unghi larg este suficient de mare pentru a încăpea întregul grup. Fii creativ cu funcții de ultimă generație, precum modul bokeh și editarea avansată a fotografiilor.
Se îmbunătățește constant.
Nokia 4.2 cu Android One – este o interfață cu exact ceea ce ai nevoie. Funcționează pe Android 9 Pie. Fără dezordine, fără software terț și actualizări de securitate lunare gratuite care – în mod surprinzător – nu îți vor încetini telefonul. Adaugă la asta inteligența artificială care învață cum folosești telefonul, comenzi rapide predictive pentru aplicații, instrumente de echilibru digital... și ai un Android care pur și simplu nu te va dezamăgi.
Nokia 4.2
Întrebări, navigare și sugestii cu o singură apăsare a butonului Asistent Google. Toate pe un ecran HD+ de 5,71 inci, cu un design uimitor din sticlă curbată 2.5D. Perfect pentru utilizare cu o singură mână. Baterie de lungă durată de 3000 mAh, cu suport pentru inteligență artificială. Transformă fotografiile realizate cu camera duală de 13 MP și camera principală de 2 MP în fotografii profesionale cu instrumente de editare. Iar funcția de deblocare facială biometrică îți activează telefonul în câteva secunde. Toate acestea pe Android 9 Pie cu actualizări lunare gratuite care nu îți vor încetini telefonul, ci îl vor îmbunătăți.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| Hmotnost: | 161 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 439 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 400 |
| Displej - velikost (palec): | 5.7" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | MicroUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3000 mAh |
