Nokia 5.3
Cod: 13799Descriere detaliată a produsului
Nokia 5.3
- Acesta este un telefon Nokia second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în albastru, galben închis sau negru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
- Prețul este final - se aplică un regim special de TVA conform § 90, TVA 0%
Implică-te în acțiune pe marele ecran
Impresionantul ecran de 6,55" vă va transporta într-o lume complet diferită - fie că vă jucați jocuri sau vizionați videoclipuri. În plus, acest ecran mare încăpea în buzunar. Pe scurt, este o situație avantajoasă pentru toată lumea.

Camera potrivită pentru fiecare moment
Vedeți lumea dintr-o perspectivă complet nouă – sau patru – cu o cameră versatilă cu patru obiective. Apropiați-vă cu obiectivul macro sau surprindeți întreaga scenă cu unghiul de vizualizare ultra-larg de 118°.

Instrumente inteligente pentru a face fotografiile tale să iasă în evidență
Procesarea puternică a imaginilor cu inteligență artificială asigură că fotografiile tale sunt uimitoare. Chiar și fără bliț, poți face cele mai bune fotografii cu modul Noapte. Fă fotografii stelare care ies cu adevărat în evidență cu efectele bokeh din modul Portret.

Performanță pe care te poți baza
Păstrează-ți telefonul încărcat până la 2 zile cu o baterie de 4.000 mAh și o funcție adaptivă a bateriei bazată pe inteligență artificială, care economisește energie pentru aplicațiile pe care le utilizezi cel mai des. Cu o astfel de performanță, poți spune adio definitiv unei baterii descărcate.

Ochii tăi îți vor mulțumi.
Cu un ecran extra-mare, avem grijă și de ochii tăi. De aceea, Nokia 5.3 a fost certificat Low Blue Light de către TÜV Rheinland, ceea ce înseamnă mai puțină solicitare a ochilor atunci când folosești aplicațiile, jocurile și videoclipurile tale preferate.

Conceput pentru viteză. Optimizat pentru jocuri.
Rămâi în joc mai mult timp! Procesorul dinamic Qualcomm Snapdragon 665 și ecranul magnific de 6,55 inci te vor plasa în top.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| Hmotnost: | 185 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 172000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 13 MPx + 5 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
