Nokia 5000
Cod: 9181Descriere detaliată a produsului
Nokia 5000
Culoare: Albastru și violet
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Căști
Cablu
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Livrat în magazin în 7 zile și la tine în 10 zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 106 × 46 × 11 mm |
| Hmotnost: | 74 g |
| Uhlopříčka: | 2,0" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 1,3 Mpx |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | ANO |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| Paměťová karta: | NE |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 700 mAh |
| Paměť telefonu: | 12 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry / počet: | ANO/3 |
| 3,5 jack: | NE |
