Nokia 5140
Cod: 9190Descriere detaliată a produsului
Nokia 5140
Culoare: Albastru, Roșu
Stare: Folosit
Garanție de 12 luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Telefonul este la comandă.
Livrat în magazin în termen de 17 zile și la tine în termen de 20 de zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 107 × 47 × 24 mm |
| Hmotnost: | 101 g |
| Uhlopříčka: | 1,5" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 0,3 Mpx |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | NE |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| Operační Systém: | Nokia Series 40 2nd Edition |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | NE |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| MP3: | NE |
| Rádio: | ANO |
| GPS: | NE |
| Digitální kompas: | ANO |
| Paměťová karta: | NE |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 760 mAh |
| Paměť telefonu: | 4,1 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | NE |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
