Nokia 5310 (2020)
Cod: 13952Descriere detaliată a produsului
Nokia 5310 (2020)
- Acesta este un telefon Nokia second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în varianta de culoare alb-roșu sau roșu-negru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Muzică pentru urechile tale
Schimbați listele de redare oricând, oriunde - datorită playerului MP3 și radioului FM wireless cu butoane dedicate pentru muzică și difuzoare frontale duale puternice.
Revenirea unui clasic
Design emblematic, față nouă. Cu butoane ușor de utilizat, curbe fine și o prindere confortabilă, Nokia 5310 este o nouă interpretare a unui clasic îndrăgit.
Muzica în sânge
O singură privire asupra ecranului luminos și rotunjit îți spune ce melodie se redă. Și o poți schimba oricând cu ajutorul butoanelor dedicate pentru muzică. Trăiască muzica – pe un telefon conceput să țină pasul cu ritmul zilei tale.
Daţi-i drumul.
Cu Nokia 5310, ești pregătit pentru orice. Cu o baterie de lungă durată, un design durabil și tehnologii fiabile, acest telefon nu te va dezamăgi.
Conectivitate 24/7
Rămâi conectat cu o baterie care durează săptămâni întregi în standby sau ore întregi de convorbire fără încărcare. Ascultă fiecare apel tare și clar cu ajutorul difuzoarelor frontale duale puternice.
Trăiască muzica! Cu Nokia 5310, nu veți pierde niciun ritm. L-am echipat cu un player MP3, radio FM și difuzoare frontale duble puternice, astfel încât să puteți auzi clar fiecare apel. În plus, bateria durează zile întregi, așa că puteți continua fără a fi nevoie să îl reîncărcați. Acesta este un clasic îndrăgit, cu un design îmbunătățit.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 88.2 |
| Počet SIM: | 2 |
| Verze operačního systému: | S30+ |
| Procesor: | Mediatek MT6260A |
| Úložiště: | 16 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 32 |
| Displej - velikost (palec): | 2.4" |
| Displej - technologie: | TFT |
| Nabíjecí konektor: | Micro USB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 2G |
| Bluetooth: | 3.0 |
| Hlavní fotoaparát: | VGA |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 0,3 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 1 200 mAh |
