Nokia 6020
Cod: 9164Descriere detaliată a produsului
Nokia 6020
Culoare: Alb și negru
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Livrat în magazin în 20 de zile și la tine în 25 de zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Un telefon mid-range cu un aspect conservator și funcționalități bogate. Este de fapt o versiune ușoară a modelului de top 6230, comparativ cu care 6020 nu are carduri de memorie, funcții muzicale Bluetooth și are, de asemenea, o conexiune EDGE mai lentă.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 44 × 106 × 20 mm |
| Hmotnost: | 90 g |
| Paměť telefonu: | 4 MB |
| Baterie typ / kapacita: | Li-Ion (760 mAh) |
| Uhlopříčka: | 1,5" |
| Fotoaparát: | Ano |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 1,3 Mpx |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | NE |
| NFC: | NE |
| GPS: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Rádio: | NE |
