Nokia 6070
Cod: 9166Descriere detaliată a produsului
Nokia 6070
Culoare: Argintiu
Garanție de 24 de luni
Telefonul este la comandă.
Timpul de livrare este în termen de 7 zile lucrătoare.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Este posibil ca telefonul să nu conțină limba cehă.
Nokia 6070 este un telefon mobil clasic. Este un telefon obișnuit din clasa medie-inferioară, care urmează popularului Nokia 6030. Echipamentul corespunde categoriei din care face parte telefonul mobil, iar în comparație cu predecesorul său, i s-a adăugat o cameră integrată.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 105 × 44 × 19,0 mm |
| Hmotnost: | 88 g |
| Uhlopříčka: | 1,8" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 0,3 MPX |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | NE |
| Wi-Fi: | NE |
| MP3: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| Rádio: | ANO |
| Modem: | ANO |
| Paměťová karta: | NE |
| Baterie typ / kapacita: | Li-Ion, 760 mAh |
| Paměť telefonu: | 3 MB |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | NE |
| Hry / počet: | ANO/1 |
