Nokia 6260
Cod: 9177Descriere detaliată a produsului
Nokia 6260
Culoare: Alb și negru
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Cablu
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Livrat în magazin în 7 zile și la tine în 10 zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 102 × 49 × 23 mm |
| Hmotnost: | 130 g |
| Uhlopříčka: | 2,1" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | ANO/2x |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| MP3: | NE |
| Rádio: | ANO |
| Paměťová karta: | ANO/RS-MMC |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 760 mAh |
| Paměť telefonu: | 8 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
