Nokia 6600 Fold
Cod: 9191Descriere detaliată a produsului
Nokia 6600 Fold
Culoare: Albastru
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Timpul de livrare este în termen de 15 zile lucrătoare.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 89 × 44 × 16 mm |
| Hmotnost: | 110 g |
| Uhlopříčka: | 2,1" |
| OLED Displey: | ANO |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 2 Mpx |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | ANO/8x |
| Přední fotoaparát: | ANO |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| Operační Systém: | Nokia Series 40 5th Edition |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | ANO |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| GPS: | NE |
| Paměťová karta: | ANO/microSD |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 860 mAh |
| Paměť telefonu: | 15 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
