Nokia 6600i
Cod: 9185Descriere detaliată a produsului
Nokia 6600i
Culoare: Argintiu
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Livrat în magazin în 7 zile și la tine în 10 zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 93 × 45 × 14 mm |
| Hmotnost: | 110 g |
| Uhlopříčka: | 2,2" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 5 Mpx |
| Automatické ostření: | ANO |
| ZOOM: | ANO |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | ANO/0,3 Mpx |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| Operační Systém: | Nokia Series 40 5th Edition |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | ANO |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| GPS: | NE |
| Paměťová karta: | ANO/mikroSD |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 1000 mAh |
| Paměť telefonu: | 20 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
