NOKIA 6700 Slide
Cod: 9167Descriere detaliată a produsului
NOKIA 6700 Slide
Culoare: Negru
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Livrat în magazin în 7 zile și la tine în 10 zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Nokia 6700 slide este un smartphone slider cu sistem de operare Symbian. Telefonul are o carcasă din aluminiu și va fi disponibil în șase culori. Dispune de o cameră de 5 megapixeli cu optică Carl Zeiss, autofocus și bliț dual-LED.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 95 × 46 × 16 mm |
| Hmotnost: | 110 g |
| Uhlopříčka: | 2,2'' |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 5MPx |
| Automatické ostření: | ANO |
| ZOOM / max. přiblížení: | ANO/4x |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | ANO/0,3 MPx |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | ANO |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| Modem: | ANO |
| Paměťová karta: | ANO/microSDHC (32 GB) |
| Baterie typ / kapacita: | Li-Ion /860 mAh |
| Paměť telefonu: | 60 MB |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Převodník veličin / měn: | NE/ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| Senzor okolního světla: | ANO |
