Nokia 6720
Cod: 9183Descriere detaliată a produsului
Nokia 6720
Culoare: Gri închis
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Căști
Cablu
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Livrat în magazin în 7 zile și la tine în 10 zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 110 × 45 × 14 mm |
| Hmotnost: | 110 g |
| Uhlopříčka: | 2,2" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 5 Mpix |
| Automatické ostření: | ANO |
| ZOOM / max. přiblížení: | ANO |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | ANO |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| Operační Systém: | Symbian Series 60 |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | ANO |
| GPS: | ANO |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| Paměťová karta: | ANO/microSD |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 1050 mAh |
| Paměť telefonu: | 50 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | NE |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | ANO |
