Nokia 7070
Cod: 9387Descriere detaliată a produsului
Nokia 7070
Culoare: Negru, albastru și roz
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Livrat în magazin în 7 zile și la tine în 10 zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 88 × 44 × 16,0 mm |
| Hmotnost: | 78 g |
| Uhlopříčka: | 1,8" |
| Fotoaparát: | NE |
| Rozlišení Fotoaparátu: | NE |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | NE |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | NE |
| Operační Systém: | Nokia Series 40 5th Edition Lite |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | NE |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | NE |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| GPS: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | NE |
| Paměťová karta: | ANO |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 700 mAh |
| Paměť telefonu: | 11 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | NE |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
