Nokia 7370
Cod: 9192Descriere detaliată a produsului
Nokia 7370
Culoare: Auriu și Maro
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Telefonul este la comandă.
Livrat în magazin în 14 zile și la tine în 20 de zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 88 × 43 × 22 mm |
| Hmotnost: | 104 g |
| Uhlopříčka: | 2,0" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 1,3 Mpx |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | ANO/4x |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| Operační Systém: | Nokia Series 40 3rd Edition |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| MP3: | NE |
| Rádio: | ANO |
| GPS: | NE |
| Paměťová karta: | NE |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 700 mAh |
| Paměť telefonu: | 12 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
