Nokia 7390
Cod: 9197Descriere detaliată a produsului
Nokia 7390
Culoare: Roz sau Maro
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Livrat în 17 zile în magazin și în 20 de zile lucrătoare la locația dumneavoastră.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 90 × 47 × 19,0 mm |
| Hmotnost: | 115 g |
| Uhlopříčka: | 2.3" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 3 Mpx |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM: | ANO |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | ANO/0,3 Mpx |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| Operační Systém: | Nokia Series 40 3rd Edition |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | NE |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | ANO |
| GPS: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| Paměťová karta: | ANO/microSD |
| Baterie typ: | Li-ion |
| Paměť telefonu: | 0 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | NE |
| Internetový prohlížeč: | NE |
| Hry / počet: | ANO / 3 |
| 3,5 jack: | NE |
