Nokia 8210 4G
Cod: 13794Descriere detaliată a produsului
Nokia 8210 4G
- Acesta este un telefon Nokia second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în culorile gri, albastru și roșu.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- Nu conține limba cehă, ci doar engleză.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Design clasic într-un concept nou
Noul Nokia 8210 4G, un clasic, aduce un design îndrăzneț și culori intense - cu o gamă de funcții și opțiuni audio noi.

Viteze mari și o calitate mai bună a apelurilor pentru azi și mâine
Conectivitatea 4G oferă conexiuni rapide și o calitate mai bună a apelurilor - perfectă pentru a te bucura mai mult din ceea ce iubești.

Design ușor de utilizat cu afișaj mare
Nokia 8210 4G dispune și de o interfață ușor de utilizat. Și toate acestea se potrivesc perfect în mână sau în buzunar.

Ore de convorbire. Săptămâni de standby
Descoperă o baterie nouă, și mai mare - vei face mai multe și va trebui să reîncarci mai puțin.

Capturează cele mai frumoase momente ale vieții
Camera încorporată vă permite să surprindeți cele mai frumoase momente ale vieții - și apoi să le împărtășiți cu ușurință cu cei dragi.

Melodiile tale preferate, oriunde ești
Bucură-te de melodiile tale preferate cu playerul MP3 încorporat. Perfect pentru a-ți însenina ziua, oriunde, oricând.

radio FM
Dispune atât de moduri cu fir, cât și wireless, astfel încât să puteți asculta sporturile, muzica și transmisiunile preferate acasă sau în deplasare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| Hmotnost: | 107 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | S30+ |
| Procesor: | Unisoc T107 |
| Procesor - frekvence: | 1.0 GHz |
| RAM: | 48 MB |
| Úložiště: | 128 MB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 32 |
| Displej - velikost (palec): | 2.8" |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | MicroUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | NE |
| Bluetooth: | 5.0 |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 0.3 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ano |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 0.3 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 1 450 mAh |
