Nokia 8800 Sirocco
Cod: 15940Descriere detaliată a produsului
Nokia 8800
Culoare: negru
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Căști
Cablu
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Livrare în termen de 20 de zile lucrătoare. Cu toate acestea, depinde de furnizor, timpul de livrare este de obicei mai scurt. În cazuri rare, din păcate, livrarea poate fi prelungită.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Este posibil să comandați diferite culori. Este necesar să vă informați telefonic despre opțiunile de culoare.
Telefonul conține limba cehă. Acesta este un telefon nou - recondiționat.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 107 × 45 × 15 mm |
| Hmotnost: | 138 g |
| Uhlopříčka: | 1,7" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 2 MPx |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | NE |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| Paměťová karta: | NE |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 600 mAh |
| Paměť telefonu: | 128 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík / počet: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
