Nokia 9300
Cod: 15565Descriere detaliată a produsului
Nokia 9300
- Acesta este un telefon Nokia second-hand.
- Culoare: Argintiu
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 20 de zile.
- Garanție de 12 luni.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 167 g |
| SIM: | miniSIM |
| Verze operačního systému: | Symbian S80 2nd Edition |
| Procesor: | TI OMAP 1510 |
| Procesor - počet jader: | jedno jadra |
| Procesor - frekvence: | 150 MHz |
| RAM: | 64 MB |
| Úložiště: | 80 MB |
| Rozšíření úložiště: | SD/MMC |
| Displej - velikost (palec): | 4,0" |
| Displej - rozlišení (pixel): | 200 × 640 pixelů |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | konektor 3,5 mm |
| Podpora sítí: | GSM |
| Wi-Fi: | NE |
| Bluetooth: | 1.1 |
| Fotoaparát: | NE |
| Baterie - kapacita: | Li-Pol / 970 mAh |
