Nokia C2-05
Cod: 9169Descriere detaliată a produsului
Nokia C2-05
Culoare: Negru
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Căști
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Livrat în magazin în 20 de zile și la tine în 25 de zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Stil, funcționalitate și eleganță - aceasta este combinația de caracteristici ale noului telefon mobil Nokia C2-05. Nokia C2-05 are o tastatură glisabilă. Curbele elegante cu o suprafață metalică de înaltă calitate asigură durabilitate ridicată și adaptabilitate la orice palmă.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 99 × 48 × 16,3 mm |
| Hmotnost: | 99 g |
| Uhlopříčka: | 2,0" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 0,3MPx |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | ANO/4x |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| Modem: | ANO |
| Paměťová karta: | ANO/microSDHC (32 GB) |
| Baterie typ / kapacita: | ANO/860 mAh |
| Paměť telefonu: | 64 MB |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,,5 jack: | ANO |
