Nokia N-Gage
Cod: 9423Descriere detaliată a produsului
Nokia N-Gage
- Acesta este un telefon Nokia second-hand.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Culoare:
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 7 zile, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 10 zile.
- Garanție de 12 luni.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 137 × 70 × 20 mm |
| Hmotnost: | 137 g |
| Uhlopříčka: | 2,1" |
| Fotoaparát: | NE |
| Rozlišení Fotoaparátu: | NE |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | NE |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | NE |
| Operační Systém: | Symbian S60 1st Edition |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | NE |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| GPS: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| Paměťová karta: | ANO/MMC karta |
| Baterie typ: | Li-ion |
| Paměť telefonu: | 4 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | NE |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
