Nokia N76
Cod: 9175Descriere detaliată a produsului
Nokia N76
Culoare: Negru și roșu
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Căști
Cablu
Instrucțiuni
Cutia originală
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- În termen de 7 zile lucrătoare, la domiciliul dumneavoastră.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 106 × 52 × 13,7 mm |
| Hmotnost: | 115 g |
| Uhlopříčka: | 2,4" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 2 MPx |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | ANO/8x |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | ANO/0,3 MPx |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| Paměťová karta: | ANO/mikroSD (2 GB) |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 700 mAh |
| Paměť telefonu: | 25 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | ANO |
