Nokia N91
Cod: 9194Descriere detaliată a produsului
Nokia N91
Culoare: Argintiu
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Livrat în magazin în 15 zile și la tine în 20 de zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 113 × 55 × 22 mm |
| Hmotnost: | 164 g |
| Uhlopříčka: | 2,1" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 2 Mpx |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | ANO/20x |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| Operační Systém: | Symbian S60 3rd Edition |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | ANO |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | ANO |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| GPS: | NE |
| Paměťová karta: | NE |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 900 mAh |
| Paměť telefonu: | 4 GB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | NE |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | NE |
| 3,5 jack: | ANO |
