Nokia N96
Cod: 9174Descriere detaliată a produsului
Nokia N96
Culoare: negru
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
manual de utilizare
Telefon mobil Nokia N96
Baterie BL-5F cu o capacitate de 950 mAh
căști stereo. Cablu de date USB
cablu audiovizual
încărcător de călătorie
încărcător
Telefonul este la comandă.
Livrat în magazin în 7 zile și la tine în 10 zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 103 × 55 × 18 mm |
| Hmotnost: | 125 g |
| Uhlopříčka: | 2,8" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 5 MPx |
| Automatické ostření: | ANO |
| ZOOM / max. přiblížení: | ANO |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | ANO |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | ANO |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| Paměťová karta: | ANO/mikroSD |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 950 mAh |
| Paměť telefonu: | 16 GB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík / počet: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | ANO |
