Xiaomi Redmi Note 8 4/64 GB
Cod: 13521Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 8 4/64 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran Dot Drop de 6,3", sticlă Corning Gorilla Glass 5 față și spate
Redmi Note 8 oferă o experiență incredibil de captivantă cu rezoluție FHD+. Pentru prima dată, seria Redmi Note este certificată de TÜV Rheinland la lansarea sa internațională, asigurând o experiență plăcută datorită filtrării luminii albastre. Pentru a vă pregăti smartphone-ul pentru orice, partea frontală și spate a acestuia sunt echipate cu sticlă Corning Gorilla Glass 5, care protejează dispozitivul de uzura zilnică.

Procesor octa-core Qualcomm Snapdragon™ 665 AIE de înaltă performanță
Redmi Note 8 dispune de o telecomandă IR pentru controlul convenabil al unei game largi de aparate și de o mufă de 3,5 mm pentru conectarea ușoară a căștilor. Dispozitivul este alimentat de procesorul Qualcomm Snapdragon™ 665, extrem de fiabil, care combină perfect performanța cu eficiența.

Cameră cvadruplă de 48MP cu inteligență artificială, obiectiv ultra-wide și obiectiv macro
Redmi Note 8 oferă unele dintre cele mai bune specificații printre camerele foto ale telefoanelor mobile. Pentru prima dată în seria Redmi Note, am implementat o cameră cvadruplă cu un senzor principal de înaltă rezoluție de 48MP. Am adăugat la configurația camerei din spate un obiectiv ultra-wide cu unghi de 120° și un obiectiv macro cu autofocus de la 2 cm, astfel încât camera dvs. va fi pregătită pentru orice situație.

Baterie de mare capacitate de 4000 mAh cu încărcare rapidă de 18W prin USB-C
Redmi Note 8 continuă moștenirea predecesorilor săi cu impresionanta baterie de 4.000 mAh. Combinată cu optimizarea bateriei MIUI, te vei bucura de fiabilitate și o durată lungă de viață a bateriei. Redmi Note 8 acceptă încărcare rapidă de 18 W prin USB-C, astfel încât îl poți încărca rapid și pleca!
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 190 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 171 200 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, AI |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 MPx + 2 Mpx + 2Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
