Samsung Galaxy A02s
Cod: 13533Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A02s
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran mare pentru mai mult divertisment
Transmisiune live, jocuri avansate, multitasking solicitant și socializare - distrează-te pe ecranul Infinity-V mare cu diagonala de 6,5" al smartphone-ului Samsung Galaxy A02s. Rezoluția HD+ va ridica apoi calitatea imaginii conținutului tău preferat la culmi complet noi.

Frumos și ergonomic în același timp
Textură originală a suprafeței cu finisaj mat, formă ergonomică sofisticată și o gamă de culori clasice - alege-ți culoarea pentru a completa unicitatea stilului tău.

Trio de camere profesionale
Fotografiile frumoase de pe rețelele de socializare nu mai sunt doar pentru a fi admirate. Creați imagini încântătoare cu camera principală de 13MP, camera de adâncime de 2MP care creează fundaluri estompate elegant și camera macro de 2MP care surprinde fiecare detaliu. Efectul bokeh va face ca subiectul de interes să iasă în evidență într-un mod original.

Doar importantul va ieși în evidență
Fie că este vorba de un portret, o fotografie a animalului dvs. de companie sau o fotografie în acțiune cu copiii dvs. - lăsați doar lucrurile cele mai importante să iasă în evidență. Cu camera de adâncime de 2MP, subiectul dvs. va ieși în prim-plan cu o simplă atingere. Ajustați gradul de estompare a fundalului pentru a crea fotografii cu o notă artistică, dar la modă.

Durabilitate pe care te poți baza
Te poți baza pe Galaxy A02s pentru a te ajuta să funcționezi pe tot parcursul zilei aglomerate. Impresionanta baterie de 5.000 mAh are suficientă putere pentru ore lungi de jocuri, vlogging, fotografiere și alte activități preferate. Procentajul de încărcare redusă a bateriei este reîncărcat rapid cu suport pentru încărcare rapidă de 15 W, așa că este gata pentru următoarea ta nevoie în cel mai scurt timp.

Performanță fiabilă, spațiu de stocare mare
Distrează-te la maximum cu Galaxy A02s-ul tău! Combinația dintre un procesor octa-core și 3 GB de RAM asigură o funcționare rapidă și fluidă. Cei 32 GB de stocare internă oferă suficient spațiu pentru conținutul tău preferat - iar dacă asta nu este suficient pentru tine, aceasta poate fi extinsă cu până la 1 TB folosind un card microSD.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 198 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Snapdragon 450 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | TFT |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | NE |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
