Samsung Galaxy A03
Cod: 13534Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A03
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Noul Galaxy A GROZAV
Lasă-te fermecat de un telefon uimitor care va deveni rapid o parte inseparabilă a ta. Profită de numeroasele avantaje ale Samsung Galaxy A03, inclusiv un ecran Infinity-V luminos și clar de 6,5" cu rezoluție HD+, un procesor octa-core puternic, o capacitate uimitoare a bateriei și camere profesionale cu o mulțime de tehnologii inteligente, inclusiv Dynamic Focus, care îți permite să lucrezi perfect cu perspectivă printr-o singură mișcare a degetului. Pur și simplu un companion de buzunar EXCELENT, care va face din fotografiere, streaming, creare de conținut sau jocuri exigente o plăcere absolută.

Design ușor cu o prindere stabilă
Dispozitivul se mândrește cu un design subțire și inovator, cu o structură din spate subtil evidențiată de un model hașurat, care arată grozav și contribuie semnificativ la priza confortabilă și fermă a dispozitivului. În acest fel, puteți lucra sau vă puteți distra toată ziua în confort deplin, având în același timp la îndemână un dispozitiv care se potrivește perfect modei și stilului dumneavoastră de viață.

Surprindeți evenimentele cotidiene în contururi clare
Galaxy A03 te ajută să-ți surprinzi toate amintirile în culori vii și detalii deosebite cu o cameră principală avansată de 48MP, în timp ce îți poți îmbunătăți și mai mult fotografiile cu un obiectiv de adâncime de 2MP cu focalizare dinamică, ceea ce îți va ușura alegerea pe ce să focalizezi în timpul unei ședințe foto.

Adaugă o profunzime neașteptată fotografiilor
Fotografiile vor primi o notă unică datorită camerei de adâncime de 2Mpx, care, împreună cu funcția Dynamic Focus, adaugă o perspectivă cu aspect natural. Cu o singură atingere a degetului, puteți estompa cu ușurință fundalul pentru portrete perfecte, permițând subiectului să iasă perfect în evidență. Acest lucru, împreună cu algoritmi inteligenți, va duce la fotografii care îndeplinesc cu mândrie parametrii profesionali.

Selfie-uri care cu siguranță vor impresiona
Poți realiza portrete pe care le poți arăta familiei, prietenilor și întregii lumi folosind camera frontală de 5MP, care, combinată cu efectul Live Focus, surprinde perfect chiar și cele mai fine detalii ale feței tale și estompează delicat fundalul din spatele tău, astfel încât ochii privitorilor să se concentreze doar asupra ta și a personalității tale unice.

Cufundă-te într-o lume a sunetului surround cu Dolby Atmos
Conectează-ți căștile și cufundă-te în muzica, filmul sau emisiunea TV preferată. Galaxy A03 se mândrește cu suport complet Dolby Atmos, așa că vei auzi întotdeauna un sunet surround bogat, clar și captivant, care vine din direcții diferite, în funcție de acțiunea din scenă.

Performanță pe care te poți baza
Munca și distracția vor fi floare la ureche cu un procesor octa-core puternic și 4 GB de RAM, care împreună oferă performanțe ce vor accelera aplicațiile, procesele de rulare și redarea titlurilor preferate. Le puteți stoca pe 64 GB de stocare internă sau puteți extinde spațiul cu un card microSD de până la 1 TB. Așadar, nu va trebui să vă gândiți care dintre datele sau amintirile dvs. merită păstrate.

Multă energie pentru fiecare zi
Îndatoriri de serviciu, apeluri cu prietenii sau familia și vizionarea următorului episod din serialul tău preferat seara? Nicio problemă. Samsung Galaxy A03 este cu adevărat pregătit pentru orice datorită bateriei sale de 5.000 mAh.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 198 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Unisoc UMS9230 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.6 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | PLS TFT |
| Nabíjecí konektor: | Micro USB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 7,5 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
