Samsung Galaxy A10
Cod: 13529Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A10
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.

Imagine realistă pentru o experiență unică
Vei adora Galaxy A10 datorită caracteristicilor sale practice, designului elegant și, mai presus de toate, ecranului Infinity-V de 6,2" de ultimă generație cu rezoluție HD+. Jocurile și filmele tale preferate vor căpăta o nouă dimensiune de divertisment cu un smartphone de la Samsung - lasă-te dus de val.
Design elegant
Smartphone-ul Galaxy A10 este conceput pentru utilizare îndelungată. Cu designul său ultra-subțire de 7,9 mm, marginile rotunjite și suprafața din plastic plăcută la atingere, se potrivește perfect în mână și oferă un confort maxim la utilizare.
Amintiri vii pe smartphone-ul tău
Surprinde toată frumusețea lumii cu Galaxy A10. Imagini de neegalat sunt asigurate de un obiectiv de 13MP care surprinde toate detaliile subiectului. Iar autoportretele originale sunt create de o cameră frontală pentru selfie-uri de 5MP, care îți evidențiază toate punctele forte. În plus, procesorul octa-core asigură funcționarea sa extrem de rapidă.
Exprimă-te cu fotografii
Distracția nu se termină când apeși pe declanșator. Personalizează-ți fotografiile cu stickere AR, ștampile colorate și o varietate de filtre pentru a fi original. Fanii de pe profilul tău le vor aprecia cu siguranță.
Viteză maximă înainte
Profită la maximum de Galaxy A10 fără să-ți faci griji cu privire la durata de viață a bateriei. În interior, există o baterie de mare capacitate de 3.400 mAh, care poate ține pasul cu activitățile tale rapide pe tot parcursul zilei.
Deblocare revoluționară a smartphone-urilor
Smartphone-ul tău va fi mereu la dispoziția ta – trebuie doar să-l privești. Sistemul său sofisticat îți scanează fața și îți oferă acces instantaneu la o lume a divertismentului. Datele tale vor fi în siguranță și, în același timp, disponibile imediat doar persoanelor autorizate.
Orientare ușoară și rapidă
Interfața One UI a telefonului Galaxy A10 oferă o experiență intuitivă și captivantă, care îți păstrează conținutul preferat organizat și la îndemână. De asemenea, dispune de un mod nocturn popular, plăcut ochilor.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 168 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Exynos 7884 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.6 GHz |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,2" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | Micro USB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | NE |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 400 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
